#1 2007-01-29 08:42:05

Matex

http://images20.fotosik.pl/70/e5bcd0592e22c957.png

1095993
Skąd: W-CH
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 10000000
Punktów :   
WWW

Instalacja Gier (Symbian)

Witam,byłem posiadaczem Noki N-gage i chciał bym napisać poradnik na temat wgrywaniu gier na niego o róznych formatach...
Już sporo sie o tym telefonie nauczyłem 8-) 8-) Chciałem sie podzielić jedną z informacji napewno przyda sie to osobom które mają n-gage!
Chodzi mi głównie o wgrywanie gier w różnych formatach!np:
-blz
-sis
-gry java(jar)
GRY W FOMACIE BLZ:
Podpinamy telefonik pod kabel usb.Na karte pamieci wklejamy BLZ-instaler oraz gierke np
HDD.blz   (oba pliki mają być skopiowane bezpośrednio na karte MCC!!NIE WGRYWAC DO ZADNEGO KATALOGU)odłanczamy telefon od PC.Wchodzimy do menu->narzedzia->menager app.(tam na ilście bedzie wymieniony blz-instaler,więc wybieramy instal(zapisuje sie gdzie kto chce,czy na karte czy na telefon )
Wracamy do menu głównego i tam powinna pokazać sie ikonka BLZ,otwieramy ją!!
Kiedy odtworzymy programik na liście powiniem być wymieniony nasz plik HDD.blz!

Wybieramy więc opcje -> install i teraz cierpliwie czekamy aż instalacja się skończy.. (może to trochę potrwać) gdy się skończy w menu głównym pojawi się ikona nowej gry którą możecie sobie przenieść do jakiegoś innego folderu np. gry.

Gry SIS:
Podłączamy telefon do PC kopiujemy na kartę MMC interesującą nas grę. (pamiętaj aby plik były skopiowane na MMC ale na główny.. tzn. aby nie kopiować go do żadnego katalogu po prostu po wejściu na MMC aby od razu był widoczny) Teraz odłączasz telefon od PC.. Wchodzimy do menu -> narzędzia -> manager app. Tam na liście będzie wymieniona nazwa naszej gry wybieramy więc opcje -> install (wybór pamięci, czy telefon czy karta to już wasza sprawa) wracamy do menu głównego tam powinna ukazać się nowa ikona.I odpalamy gierke

Gry java(jar):
Instalujemy najpierw jeden z menedżerów plików (fexplorer, seleq itd)... następnie wchodzimy za ich pomocą na kartę MMC.. na dysk E znajdujemy nasza grę z rozszerzeniem *.jar (java) i otwieramy ja.. Teraz uruchomiła się instalacja javy w naszym telefonie.. trwa maksymalnie z 5 sek.. teraz wyłączamy ten program i wchodzimy do programu App taka zielona ikona i w środku jest nasza gra java
Oto prosta instalacja gier
POZDRO!

EDIT by Gomek_222 wszystko fajnie ale to jest FAQ dla motoroli przenoszę do dział Nokia (TYMCZASOWO!!)


V1050 rulezz
http://img209.imageshack.us/img209/1249/untitled1ld2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi w Pustkowie motoryzacja carpetcleaningformby.weebly.com